Služby

Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem či připomínkou. Tato stránka slouží jako rozcestník pro naše služby. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Samozřejmostí je osobní přístup a náležitá pečlivost. Neváhejte a využijte širokého spektra našich služeb.

Grafické služby

vytvoření corporate identity (jednotného firemního vizuálního stylu), tvorbu loga, vytvoření grafického manuálu, grafické návrhy a tisk vizitek, dopisních papírů (včetně vytvoření šablony pro microsoft powerpoint), grafickou úpravu a sazbu inzerátů, katalogů, letáků, prospektů neboplakátů. Vytvoření a tisk originálních kalendářů, návrhy CD/DVD obalů včetně zajištění obsahu a výroby, Vytvoření návrhů prodejních stojanů, permanentních stojanů, paletového vystavení a jejich vizualizace.
Pokud plánujete změnit či vylepšit tvář vaší firmy a její prezentaci na trhu, navrhnout a vytisknout propagační materiály, produktové letáky, vizitky, dopisní papíry či jakkékoliv jiné tiskoviny, jsme vám k dispozici.

DTP služby

firemní logotypy, reklamní letáky, katalogy, polepy, stojany, reklamní cedule a poutače

  • sazba, zlom a korektury textů

  • tvorba a vizaulizace prodejních stojanů, permanentních stojanů a paletové vystavení

  • fotografie, ilustrace požadovaných motivů (fotografové a fotobanky)

  • úpravy retuše fotografií, barevná korekce

  • copywriting - sestavení propagačních textů, vytváření reklamních sloganů a hesel

Svatební design

Ceník prací

DTP

od 300 Kč/1 hod

Grafické služby

od 500 Kč/1 hod

Svatební design

svatební oznámení, svatební alba, jmenovky, etikety na víno a mnoho dalšího

od 800 Kč

Uvedené ceny jsou orientační a slouží k vytvoření předběžné kalkulace. Konečná cena je stanovena až po seznámení s konkrétními požadavky zákazníka. Cenu může dále výrazně ovlivnit kvalita dodaných předloh, náročnost grafických prací, náklady na pořízení podkladů, fotografování apod.